• 1396/10/23
قیمت دستگاه برش لیزر

قیمت دستگاه برش لیزر

قیمت دستگاه برش لیزر در شرکت partonegaran پایین تر از شرکت های دیگر بوده درصورتیکه از کیفیت بالاتر هم برخوردار هستند.دستگاه ها با بهترین قطعات چینی تولید شده و در محل نصب توسط تکنسین های خبره شرکت مونتاژ می شوند و آموزش های لازم داده می شود.

در حال حاضر شرکت در فروش فوق العاده می باشد که قیمت دستگاه های خود را بطور چشم گیری کاهش داده است.

موارد مصرف دستگاه ها بسیار زیاد است درواقع برروی تمامی غیرفلزات اعم از شیشه چوب پلکسی آینه MDF وبسیاری از اجناس دیگر حک و برش انجام داد.


نگهداري دستگاه برش ليزر :

جهت بهرمندي از يک دستگاه خوب و کارامد نکات ابتدا بايد دستگاهي که با آن کار مي کنيم را خوب بشناسيم.دستگاه برش ليزر يک دستگاه با تکنولوژي بالا مي باشد.اين دستگاه ترکيبي از ضايع الکترونيک-الکتروتکنيک-مکانيک-سخت افزار و نرم افزار کامپيوتر و اپتيک مي باشد.

دستگاه برش ليزر يک دستگاه سي ان سي است که در آن بجاي استفاده از فرزبر و ساير ماشين آلات تراشيدن و يا خط انداختن و يا سوزاندن از منبع ليزر استفاده شهري است.

امروزه ماشين هاي سي ان سي بدليل دقت و سهولت در اجراي فرامين و اجراي نقشه هاي دوبعدي و چندبعدي کاربردي بسياري در صنعت دارند بطوريکه شاهد استفاده از آنها در اغلب ضايع مي باشيم.بطوريکه مي توان از سي ان سي فرز- سي ان سي تراش-سي ان سي هوا برش –سي ان سي پلاسما و... و در نهايت سي ان سي ليزر نام برد.

دستگاه برش ليزر کمي با ديگر،ماشين آلات سي ان سي متفاوت است.در اين نوع  دستگاه لزوم رسيدگي و نظافت قطعات اپتيکي بيشتر احساس مي شود.بطوريکه عدم نظافت و تنظيم قطعات اپتيکي منجر به برش  ضعيف و کيفيت پايين و يا عدم انجام عمليات برش و حک ليزري مي گردد.براي درک بيشتر اين موضوع ابتدا به معرفي دستگاه برش ليزر مي پردازيم.

دستگاه برش ليزر شامل قطعات زير مي باشد:
1-سازه يا ساختمان دستگاه سي ان سي
2-سيستم مکانيک انتقال حرکتي سي ان سي
3-سيستم کنترل مکانيک و ليزر
4-سيستم محرک مکانيک و حرکت
5-سيستم کنترل بخش هاي الکتريکي
6-سيستم اپتيکي و توليد ليزر
7-سيستم انتقال اپتيکي
8- سيستم خنک کننده ليزروقطعات اپتيکي   


گارانتي:

تمامي دستگاه هاي ليزر اين شركت ، داراي يك سال گارانتي هستند

در سایت های partonegaran.com و pnc-laser.com همراه ما باشید.

 


دیگر مقالات